HIT MUSIC ONLY!

03 августа `20, в 17:06
NRJ Trend Maker: лови TOP 3 фотки дня із зіркового Іnstagram

NRJ Trend Maker: лови TOP 3 фотки дня із зіркового Іnstagram

NK засвітила нові бікіні? Брітні Спірс знову поголила голову? Дантес оголив горішок на весь Інстаграм?

Поки зірки підкорюють мережу кумедними світлинами, відео та флешмобами, ми розповімо тобі про найяскравіші з них! Що публікують твої кумири та про що говорить вся мережа - все це для тебе просто зараз.

Лови свіженьку зіркову Інста-підбірку від NRJ!

 

3. Жан-Клод Ван Дам в Україні зніматиметься у комедійному бойовику.

Такий пост в Інсті зробив міністр культури Олександр Ткаченко, опублікувавши світлину, на якій позує з всесвітньо-відомою зіркою.

« Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – «The Last Mercenary». Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов», – повідомив на своїй сторінці Олександр Ткаченко.

 

 

 

2.Джамала показала вперше показала новонародженого сина.

В кінці червня цього року Джамала стала мамою вдруге.

Довгий час знаменита не ділилася знімками малюка, проте під час сімейного відпочинку в Мармарисі зробила виняток. Джа опублікувала фото з півторамісячним синочком. На ньому вона позує в морі, тримаючи дитину на руках.


 

1.Настя Каменських отримала "Золоту кнопку" YouTube.

Така нагорода ознаменувала перший мільйон підписників на каналі її відеоблогу NKofficial.

Cпівачка запостила відповідне відео та підписала:

 «– У NKblog все моє життя мов на долоні: я разом з підписниками переживала найбільш знакові події мого життя, ми разом раділи і засмучувалися, надихалися і мотивувалися. І далі буде ще більше, обіцяю:) Я вдячна також своїй команді, яка підтримує мої найсміливіші ідеї – ця кнопка наша і, вірю, що наступна – не за горами».