HIT MUSIC ONLY!

18 декабря `19, в 12:27
Всі в шоці: Imagine Dragons йдуть зі сцени

Всі в шоці: Imagine Dragons йдуть зі сцени

Фронтмен гурту Imagine Dragons Ден Рейнольдс вирішив покинути гурт, адже десять років гастролей втомлять кого завгодно. Так що музикант зібрався в безстрокову відпустку, і для цього у нього є серйозна причина. І не одна, а цілих чотири.

Ден Рейнольдс, беззмінний вокаліст Imagine Dragons, розповів CNN, що для нього настав час трохи відпочити від нескінченних гастролей і роботи над музикою. Але справа зовсім не в тому, що в колективі настав розлад, їм усім просто потрібно взяти перерву. І Рейнольдсу особливо, адже він батько чотирьох дітей.

Зараз музикант відпочиває в Лас-Вегасі разом з дружиною Ейжой Волкман і своїми дітьми: семирічною донькою Ерроу, дворічними близнючками Джіа і Коко, а ще з новонародженим хлопчиком Валентином. Ден пояснив, що рухає ним і його колегами по групі.

"Ми просто хочемо взяти перерву, возз'єднатися зі своїми сім'ями і друзями. 
Після майже десятиліття в дорозі нам потрібно заново дізнатися,
що означає бути батьком чи сином.

Ден також зможе приділити час відновленню здоров'я під час своєї відпустки. Рейнольдс страждає від хвороби Бехтерева, яка проявляється в хронічних болях в спині, суглобах і зв'язках. Вокаліст тримає недугу під контролем завдяки спеціальній дієті, йозі, вправам і розтяжці. Протягом декількох років йому ставили неправильний діагноз, поки музикантові не пощастило з лікарем. Він не хоче, щоб подібне відбувалося з іншими людьми.