HIT MUSIC ONLY!

26 сентября `19, в 12:13
Котолюби радійте: коти прив’язуються до господарів так само, як собаки

Котолюби радійте: коти прив’язуються до господарів так само, як собаки

Нове дослідження вчених Орегонського університету показало, що коти прив’язуються до своїх господарів так само, як і собаки, пише The Cut.

Дослідники провели експеримент і спостерігали за поведінкою 70 кошенят віком від трьох до восьми місяців. Разом з господарями їх завели в кімнату на дві хвилини, потім розділили на такий самий час. Коли кошенят знову повернули до господарів, реакція 64% з них показала доволі сильну прив’язаність до своїх власників.

Решта 36% кошенят мали «невиразну прив’язаність» до господарів.

через GIFER

Загалом експеримент показав, що попри поширене уявлення, насправді коти небайдужі до людей. Вони прив’язуються так само, як собаки.

Експерименти з котами, які були на рік старшими, показав приблизно такі самі результати. Це говорить про те, що з віком у котім не зникає прив’язаність до господарів.

Коли, які мають прив’язаність, вітають господарів після їх тимчасової відсутності, дивляться на них для відчуття безпеки. 

Коти також відчувають настрій господарів через їх поведінку та наслідують її. Наприклад, якщо господар у стресі і демонструє, кіт може поводитися відповідно, а коли господар спокійний, кіт теж почуватиметься спокійно. 

inspired.com.ua