HIT MUSIC ONLY!

05 ноября `21, в 12:46
Фото українських станцій метро потрапили до The New York Times

Фото українських станцій метро потрапили до The New York Times

Видання The New York Times опублікувало матеріал зі світлинами фотографа Френка Герфорта, який протягом шести років подорожував пострадянськими метрополітенами у різних країнах та робив фото станцій.

Серед світлин опинилися й українські станції метро – "Видубичі" в Києві, "Київська" в Харкові та станція "Метробудівників" у Дніпрі.


За весь час свого проєкту Герфорт встиг відвідати 770 станцій у 19 містах.

"Мене приваблювало безліч деталей: лампи, лавки, плитки, орнаменти, мозаїка, сходи, ліфти та інші витвори мистецтва ручної роботи з мармуру чи дерева", – ділиться фотограф.

Він згадує, як протягом тривалого часу проєкт здавався неймовірно складним: число станцій здавалося нескінченним, і кожна з них була настільки ж заповнена пасажирами, наскільки й прикрашена декоративними елементами.

"І все-таки краса і велич станцій спонукали мене рухатися вперед - відвідувати наступні, і наступні, і наступні".

Френк Герфорт – документальний та архітектурний фотограф. Герфорт подорожує світом та знімає для різних журналів, зокрема, для New York Times, T Magazine, National Geographic, Wallpaper та інших.

Раніше The New York Times публікували матеріал журналістки Рози Лістер про Київ. У тексті авторка відзначила міські дворики, парки зі скверами та техно-вечірки, які висувають місто "в якості кандидата на позицію "нового Берліна".

Фото: Френк Герфорт / The New York Times

bzh.life