HIT MUSIC ONLY!

23 марта `21, в 15:15
Арнольд Шварценеггер прийняв на себе роль захисника Землі - і пообіцяв розправитися з інопланетянами

Арнольд Шварценеггер прийняв на себе роль захисника Землі - і пообіцяв розправитися з інопланетянами

Арнольд Шварценеггер погодився очолити людський опір в разі атаки інопланетян на Землю.

Актор зробив відповідну заяву в твіттері.

«Хочу подякувати людям за їхню віру в мене. Готовий служити », - написав він.

Все це, зрозуміло, не просто так. В опитуванні телеканалу Blaze взяли участь дві тисячі жителів Великобританії. Їм пропонували вибрати знаменитість, якій можна довірити звання захисника Землі від прибульців.

У топ потрапили відразу кілька акторів, які воювали з інопланетянами в кіно і серіалах. Серед них Вілл Сміт ( «День незалежності» і «Люди в чорному»), Сігурні Уівер (чотири частини «Чужого») і Девід Духовни з Джилліан Андерсон ( «Секретні матеріали»).

Але найпопулярнішим вибором все одно став Шварценеггер, який спритно розправився з інопланетним мисливцем у фільмі «Хижак». А ось останнє місце в топ-20 кандидатів в захисники Землі зайняв президент США Джо Байден.

Мабуть, тому що замість інопланетян він переміг Дональда Трампа на виборах в президенти США 2020 року. При цьому сам Трамп виявився на восьмому місці в цьому опитуванні (все ж відігрався за вибори!). В цілому результати Байдена гірше, ніж у інших політиків в цьому списку: віце-президента США Камали Харріс, прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона і першого міністра Шотландії Миколи Стерджен.

meduza.io 

через GIFER