HIT MUSIC ONLY!

11 февраля `21, в 14:42
У Франції створили тест на ковід, який можна зробити за допомогою смартфона

У Франції створили тест на ковід, який можна зробити за допомогою смартфона

Вчені Університету Лілля (Франція) розробили пристрій, який дозволяє зробити тест на коронавірус самостійно. На допомогу потрібен тільки смартфон.

Девайс підключається в роз'єм мобільного телефону і зовні схожий на флеш-накопичувач. Щоб провести аналіз, в нього необхідно вставити одноразову тестову смужку і капнути на неї кілька крапель рідини, отриманої методом взяття мазка з носа. Датчик реагує на спайк-протеїни, якими оточений коронавірус, - їх поява міняє силу електричного сигналу на електродах. Результат буде доступний протягом 10 хвилин. Він відобразиться на екрані смартфона. Повідомляється, що пристрій виявляє наявність вірусу в 90% випадків.

Розробники все ж радять, щоб поки забір матеріалу проводили медичні працівники, але в майбутньому вони планують розробити вдосконалений пристрій, який дозволить проводити більш легкий тест на основі слини.

Тест вже пройшов клінічні випробування, і в даний час вчені шукають спонсорів для фінансування проекту і промислових партнерів для випуску пристрою. Його допрацюють в березні 2021 року.

через GIFER

buro247.ua