HIT MUSIC ONLY!

05 июня `18, в 18:35

Офіційні правила «DJ Battle»

Офіційні правила «DJ Battle»

1.Організатори Акції «DJ Battle»

1. Організаторами Акції «DJ Battle» (далі Конкурс) є радіостанція NRJ. Юридична адреса: ДП «Лаунж-ФМ», 04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська,  104 С та ТОВ «АЛЬЯНС ХОЛДИНГ». Адреса: 03038, Україна, м.Київ, вул. М.Грінченка, 4.

 

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 04.06.2018 по 16.06.2018 включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Учасник має створити мікс у стилі «house» тривалістю 30-60 хвилин та завантажити його на платформу mixcloud.com

4.2. Для участі у конкурсі необхідно правильно назвати файл з міксом у форматі:

«ІМ’Я УЧАСНИКА – Mix for DJ Battle NRJ & SHELL». В тегах до файлу обов’язково додається хештег #NRJShellDjBattle. У зображенні до міксу необхідно завантажити офіційну афішу Акції «DJ Battle»

4.3. Також учасник має зареєструватися на порталі https://radioclub.ua. У спеціальній формі необхідно заповнити поля: ПІБ / Місто проживання / Контакти / Про себе / Фото / Посилання на мікс

4.4. Обов’язковою умовою є репост міксу на власну сторінку учасника до соціальної мережі Facebook або Instagram. Мікс має знаходитися на сторінці учасника до завершення Акції.

4.5. 14.06.2018 р. в ефірі радіостанції «NRJ» оголошуються імена двох фіналістів Акції. Одного фіналіста визначає журі на чолі із ведучим радіостанції «NRJ» - Санєю Димовим. Другого фіналіста журі обирає за найбільшою кількістю лайків у дописі з міксом у соціальних мережах учасників.

4.6. Фіналіст має бути готовим взяти участь у «DJ Battle» 16.06.2018 р. у місті Київ на Контрактовій площі.

4.7. У фіналі Акції 16.06.2018 р. діджеї гратимуть власні мікси (3 раунди по 20 хвилин). За допомогою реакції глядачів Організатори Акції обиратимуть переможця.

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Ім’я Переможця Акції оголошується після фінального «DJ Battle» у місті Київ на Контрактовій площі 16.06.2018 року. Рішення про Переможця Акції є остаточними і оскарженню не підлягає.

6. Подарунки Акції.

6.1. Переможець Акції отримує грошовий подарунок – 10 000 гривень

 

 

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент.

 

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів (паспорт), копія ІНН, номер карти для перерахування грошей.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «DJ Battle» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.