HIT MUSIC ONLY!

29 мая `18, в 12:04

Офіційні правила «NRJ Bike»

Офіційні правила «NRJ Bike»

1.Організатори Акції «NRJBike»

1.1. Організаторами Акції «NRJBike» (далі Акція) є радіостанція NRJ Юридична адреса: ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 29.05.2018 р. по 22.06.2018 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Перший етап. Розіграш аксесуарів.

4.1.1. У грі беруть участь двоє учасників, що першими зателефонують у прямий ефір.

4.1.2. Кожному з учасників ведучий задаватиме п’ять питань без варіантів відповідей на різноманітні теми (активний відпочинок, спорт, екстремальні види спорту). Ліміт часу – 30 секунд.

4.1.3. Хто з учасників надає більше відповідей за відведений час, той стає Переможцем Акції та отримує Подарунок, вказаний у п. 6.1.

4.1.4. В разі, якщо обидва учасники дали однакову кількість відповідей, ведучий задає одне питання без варіанту відповідей. Хто першим вигукне своє ім’я – отримує право відповісти першим. Чия відповідь виявиться правильною, той учасник і стає Переможцем Акції та отримує Подарунок, вказаний у п. 6.1.

4.2 Другий етап. Розіграш головного Подарунку.

4.2.1. Розіграш проводиться щоп’ятниці протягом усього періоду проведення Акції.

4.2.2. Протягом дня на офіційній Instagram-сторінці публікуються Insta-stories з цифрами від кодового замка. У прямому ефірі радіостанції NRJ, ведучий називає місто та адресу розміщення головного Подарунку

4.2.3. Перший з учасників, хто дістанеться до місця, де знаходиться велосипед, та зуміє відкрити кодовий замок за допомогою паролю, має право отримати головний Подарунок, вказаний у п. 6.2. У кожного учасника, є дві спроби, аби правильно ввести код.

4.2.4. Слухачі, що дісталися до вказаного місця другим та третім, отримують у якості заохочення Подарунок, вказаний у п. 6.3.

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Організатори дарують переможцю Акції спортивні аксесуари для велосипедистів від бренду FORCE. Вид аксесуару оголошується у прямому ефірі.

6.2. Організатори дарують переможцю Акції велосипед HEADTROY.

6.3. Організатори дарують учасникам брендовані футболки радіостанції NRJ.

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів необхідних для отримання Подарунку.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «NRJBike» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.