HIT MUSIC ONLY!

25 мая `18, в 17:33

Офіційні правила «100 квитків на Westland»

1.Організатори Акції «100 квитків на Westland»

1.1. Організаторами Акції «100 квитків на Westland» (далі Акція) є радіостанція NRJ. Юридична адреса: ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 28.05.2018 р. по 07.06.2018 р. включно.

3.2. Акція проводиться на офіційній Facebook-сторінці радіостанції NRJ - https://www.facebook.com/nrjukraine/

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Для участі у Акції на офіційній Facebook-сторінці радіостанції NRJ необхідно знайти акційний допис «100 квитків на Westland».

4.2. На акційному дописі необхідно поставити лайк, зробити репост допису на власну сторінку та додати коментар із відміткою сторінки-друга, з яким слухач планує відвідати фестиваль у разі виграшу.

4.3. 07.06.2018 р. випадковим чином радіостанція NRJобирає імена п’ятдесяти переможців Акції. 

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції публікуються на офіційній Facebook-сторінці радіостанції NRJ. Під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції, що опубліковані на офіційній Facebook-сторінці радіостанції NRJ, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Організатори дарують кожному переможцю Акції два квитки на фестиваль Westland, що відбудеться 09.06.2018 р. у місті Львів на стадіоні «Арена Львів», за адресою вул. Стрийська, 199

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їхніх персональних даних при оголошенні переможця на офіційній Facebook-сторінці радіостанції NRJ, а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, необхідних для отримання Подарунку.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «100 квитків на Westland» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.