HIT MUSIC ONLY!

24 мая `17, в 18:14

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Ниче Се»

  1. 1.       ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ «Ниче Се»

1.1. Організатором Акції «Ниче Се» (далі Акція) є радіостанція NRJ  (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а).

Партнером акції є Київстар ПрАТ «Київстар (надалі – Київстар), № 53 в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій, 03110, м. Київ, просп. Червонозоряний, 51)

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснюються Організатором.

 

2. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років на момент початку Акції і є громадянами України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

 

3. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ

3.1. Період проведення Акції: по буднях з 25.05.2017 р. по 21.07.2017 р. включно.

 

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

4.1. Акція проходить у прямому ефірі радіостанції NRJ з понеділка по п’ятницю о 10:50.

4.2. Учасником акції стає слухач, який першим зателефонує в ефір за номером (044) 205-48-45. Ведучі по черзі називатимуть три факти про країну. Два із них правдиві, один – вигаданий. Слухач має відгадати який із фактів – вигадка.

4.3. Якщо слухач дасть правильну відповідь, він отримає подарунок (П.6.1)

 

5. ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції NRJ під час проведення Конкурсу (в інтерактивній грі). Рішення про усіх Переможців Акції приймають Організатор, рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

6. ПОДАРУНКИ АКЦІЇ

6.1. Подарунок Акції –  портативний зарядний пристрій для телефону.

 

7. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

7.1. Подарунки Акції можна отримати за адресою: ПрАТ «Студія «Європозитив» радіостанція NRJ: м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а з 10:00 до 18:00 у будні.

 

8. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок Акції в разі перемоги.

8.2. Право на отримання Подарунку Акції зберігається за Переможцем виключно протягом 30 календарних днів від дня проведення акції.

8.3. Для отримання Подарунку Акції Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію свого паспорту та ідентифікаційного коду.

8.4. Всі Подарунку Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції NRJ, а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору, в т.ч. для подальшого отримання Подарунку Акції.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку Акції, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 8.3 цих Правил.

9.4.Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат Учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені Учасником під час участі в Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку Акції з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку Акції;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у грі «Ниче Се» і отриманню подарунків, виграних у цій грі, тих осіб, які вже ставали переможцями в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://wwwnrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.