HIT MUSIC ONLY!

31 марта `17, в 18:39

Офіційні правила «Бізнес ланч»

Офіційні правила «Бізнес ланч»

1.Організатори Акції «Бізнес ланч»

1.1. Організаторами Акції «Бізнес ланч» (далі Акція) є радіостанція NRJ Юридична адреса: ТОВ «АНТАРІО ЛТД» , 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а та ТОВ «ПОРДУЛАСА»,01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 6 А

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 03.04.2017 р. по 27.04.2017 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення що будня о 12:30

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Для участі у грі учасники мають надсилати sms-повідомлення на короткий номер 7610, перше слово NRJ. У sms-повідомленні обов’язково вказати місто проживання та своє ім’я (наприклад, «Харків, Едуард»).

4.3.  Ведучий випадковим чином обирає з sms-порталу двох учасників для гри.

4.5. Ведучий ставитиме в ефір музичні хуки пісень. Завдання слухачів – першим сказати назву пісні або її виконавця. Перед тим, як називати правильну відповідь, слухач має вигукнути власне ім’я. Хто першим промовить власне ім’я, той і відповідатиме першим.

4.6. Слухач, що правильно назве дві і більше пісень – переможе, та отримає Подарунок акції (П.6.1)

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Подарунок Акції – сертифікат вартістю 500 грн, на доставку обіду у мережі ресторанів MAFIA.

7. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги. З переможцем зв'язується представник мережі ресторанів Мафія і надає сертифікат.

7.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 7.3. цих Правил.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Бізнес ланч» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

8.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

8.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.