HIT MUSIC ONLY!

12 сентября `16, в 11:33

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Каникулы в Карпатах»

1.Організатори Акції «Каникулы в Карпатах»

1.1. Організаторами Акції «Каникулы в Карпатах» (далі Акція) є радіостанція NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а) та ТМ Мороша (ТОВ «Українська Дистрибуційна Компанія», 01135, Україна, м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 12)

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 12.09.2016 р. по 30.09.2016 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення, щобудня о 11:20.

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Бажаючі взяти участь у Акції мають додзвонитися в прямий ефір після сигналу ведучого.

4.2. Ведучий поставить слухачам одне питання про Карпати та дасть слухачеві три варіанти відповідей.

4.3.  Якщо слухач відповість правильно  – він отримає Подарунок (П.6.1)

4.4. У фіналі серед усіх учасників оберемо одного фіналіста, який отримає Головний Подарунок (П.6.2). Фіналіста оберемо у прямому ефірі за допомогою комп’ютерної програми.

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Подарунок Акції – продукція ТМ Мороша.

6.2 Головний Подарунок – подорож на двох у Карпати. Включає проживання в комплексі с.Ворохта протягом 1 тижня. Подорож відбудеть в період з  01 10 по 31 11 2016 за погодженням з переможцем конкурсу. Проїзд  і харчування за рахунок переможця конкурсу.

8. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

8.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 8.3. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Сейф» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.