HIT MUSIC ONLY!

05 сентября `16, в 12:23

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Сериалити» на NRJ

1.Організатори Акції

1.1. Організаторами Акції  «Сериалити» (надалі — Акція) є ПрАТ "Студія"Європозитив"  .
Місце знаходження:

04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 104а.

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснюють Організатори.

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18-річного віку і є громадянами України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь
– працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Учасник, який став переможцем акції не може, впродовж її проведення, брати в ній участь.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: по буднях о 19:30 з 05.09.16 р. до 30.09.16 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «NRJ» один раз на день по всій мережі мовлення.

4. Умови Акції                                

4.1. Учасником Акції може стати будь-яка особа, що відповідає всім ознакам, зазначеним у П.2 цих Правил.

4.2. Для участі в акції слухачі мають додзвонитися в ефір NRJ за телефоном 044 377 55 81 або 044 205 48 45. Хто першим додзвонився, той і стає учасником.

4.3. Ведучий пропонує слухачеві на вибір обрати одну з 3-х телевізійних рубрик/жанрів. (Наприклад, іноземні серіали, кіно прем’єри, зірки кіно).

4.4. В залежності від обраної рубрики/жанру ведучий задає питання на відповідну тему.

Питання можуть бути різних типів: мелодія, пісня, цитата з фільму/серіалу/передачі або звичайне питання на певну тематику.

4.5. Якщо учасник вірно відповів на запитання, йому дістається подарунок Акції

5. Подарунок Акції 

5.1. Подарунок: плед від NRJ

5.2. Подарунок акції можна забрати з моменту виграшу протягом місяця за адресою:

м. Київ, вул. Кирилівська, 104 а у будні з 10:00 до 18:00.

Якщо подарунок не був забраний у вказаний термін, то радіостанція вважає, що переможець відмовився від отримання призу, та залишає за собою право не віддавати його йому у подальшому.

 

6. Переможці Акції:

6.1. Імена переможців оголошуються ведучим в ефірі радіостанції «NRJ» під час виходу Акції в ефір. 

6.2. Для отримання Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію свого паспорту та ідентифікаційного коду.

6.3. Переможці Акції  не можуть передати право на отримання подарунку іншими особам.

6.4. Рішення про переможців Акції є остаточним і оскарженню не підлягає. 

7. Особливі умови

7.1. Особи, які стали переможцями будь-яких акцій на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ та виграли подарунки, впродовж наступних 30 днів не мають права брати участь в акціях цих радіостанцій.

7.2. Забороняється участь в акції з використанням ліній зв’язку, що дозволяють здійснювати дзвінки одночасно кількома абонентами з одного телефонного номера. Якщо після оголошення переможця буде виявлено, що з номера з якого він телефонував одночасно надходили інші дзвінки, такому переможцю буде відмовлено у видачі подарунку.

7.3. Переможець може отримати подарунок лише особисто. При отриманні подарунку переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту.

7.4. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі, якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

7.5. Організатор має право відмовити у отриманні подарунку акції, якщо дані, повідомлені  особою безпосередньо під час проведення акції, не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону і місце проживання.

7.6. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо така особа в минулому, протягом останніх трьох років, порушувала правила, визначені в даному розділі при проведенні акцій і конкурсів на радіостанціях Авторадіо, Наше Радіо, Ретро ФМ, Радіо П’ятниця, NRJ, Джем ФМ.

8. Інші умови.

8.1  У разі, якщо учасник акції, який став переможцем порушив вимоги одного з пунктів 2 та 7 цих правил, він позбавляється права на отримання призу. Приз, у видачі якого було відмовлено, розігрується додатково або за рішенням організаторів Акції не розігрується взагалі.

8.2. Беручи участь у Акції, Учасник розуміє та погоджуються з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, утому числі персональні дані Учасника можуть оброблятися Організаторами з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні активності Організаторів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами. Приймаючи умови даних Правил, Учасник Акції тим самим надає згоду на таку обробку персональних даних з метою вільного поширення і використання Організаторами доки не мине потреба, в тому числі оголошення даних Переможця в ефірі радіостанції «NRJ» та на Сайті. Згода вважається наданою з моменту надання персональних даних.

8.3.  У разі виявлення будь-яких помилок, неправильного розуміння, тлумачення або будь-якої іншої спірної ситуації,що стосуються в цілому Акції, або будь-якої його частини та / або цих Правил, рішення Організаторів Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

8.4.  Офіційна версія цих Правил публікується на Сайті. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті. 

Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організатора (044) 377 55 98.