HIT MUSIC ONLY!

29 апреля `16, в 15:55

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Casa Musica»

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Casa Musica»

в новій   редакції  станом на 26 травня 2016 року

1.Організатор Акції «CasaMusica»

1.1. Організатором Акції «Casa Musica» (далі Акція) є радіостанція NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а),.

1.2. Мета Акції – збільшення слухацької аудиторії радіостанції NRJ, підтримка позитивного іміджу радіостанції.

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організатора Акції, залучених спонсорів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 27.04.2016 р. по 03.07.2016 р. Включно (в новій          редакції  станом на 26 травня 2016 року).

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «NRJ» по всій мережі мовлення з понеділка по п’ятницю, починаючи із 10.05

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Бажаючі взяти участь у Акції, реєструються на офіційному сайті Акції ua.casamusica.me

4.2. Завдання учасників: ді-джеї, що хочуть брати участь у конкурсі, мають завантажити власні мікси тривалістю до 60 хвилин на конкурсний портал ua.casamusica.me. Поля, відмічені зірочкою (*) заповнюються обов’язково. У період перед анонсування (25.04-09.05) учасники починають завантажувати власні музичні доробки та продовжують до завершення Акції.

4.2.1.. Учасник Акції надає Організатору права на використання завантажених ним музичних творів, його зображення, персональних даних, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього, пов'язаних з його участю в Акції,  для цілей проведення Акції, а також при поширенні рекламної інформації про Акцію в мережі Інтернет на необмежений термін і без обмеження території використання і без виплати будь-яких винагород.

Учасник Акції гарантує, що завантажені мікси не порушують права третіх осіб та зобов’язується компенсувати Організатору всі збитки, понесені ним в зв’язку з прийняттям компетентними органами відповідних рішень, претензіями третіх осіб тощо.  Дані гарантії поширюються на весь період проведення Акції та діють після її закінчення, у випадку порушення цих гарантій Учасник дискваліфікується.

4.2.2. Забороняється розміщувати матеріали, які:

-                     містять погрози, дискредитують, ображають, принижують честь і гідність чи ділову репутацію або порушують недоторканість приватного життя інших користувачів або третіх осіб;

-                     є вульгарними або непристойними, містять зображення/вислови сексуального характеру;

-                     містять погрози насильства або нелюдського поводження з тваринами;

-                     містять опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення;

-                     пропагують та/або сприяють розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагують фашизм чи ідеологію расової переваги;

-                     містять екстремістські матеріали;

-                     пропагують злочинну діяльність або містять поради, інструкції або керівництва зі здійснення злочинних дій;

-                     містять рекламу або описують привабливість вживання наркотичних речовин, інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення і поради по вживанню;

-                     порушують інтереси громадян і юридичних осіб, гуманістичні, етичні, моральні норми та нехтують правилами пристойності;

-                     можуть порушувати інші права, в тому числі, права інтелектуальної власності;

 

4.3. Фіналістів обирають слухачі радіостанції та журі. На конкурсному порталі слухачі голосують за вподобаний мікс. Кожного тижня серед учасників, що  набрали найвищу кількість голосів фанів, визначаемо ТОП-30 переможців. Серед них журі обирає двох напівфіналістів. Щопонедділка результати голосування онуляються.

4.4. 10.05 / 16.05 / 23.05 / 30.05 / 06.06 / 13.06 / 20.06 / 27.06  – у прямому ефірі оголошуємо імена двох напівфіналістів тижня. Щоп’ятниці вони гратимуть гостьовий 15-хвилинний мікс у програмі одного із членів журі – Сані Димова «Pre-Party Show».

4.5. 02.07 та 03.07 – вікенд підбиття голосування. Головного переможця серед 16 півфіналістів обирає лише журі. 03.07 Саня Димов оголошує його ім’я у спеціальному випуску программи «NRJ Pre Party».  Півфіналісти отримують заохочувальний подарунок (п.6.2)

4.6. Переможець отримує Подарунок (П. 6.1. та П.6.2)

4.7. Разом із Акцією в ефірі у офіційних пабліках станції в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/ nrjukraine/) та ВКонтакті (https://vk.com/ nrj_ua) розігруємо по 2 Подарунка щотижня (П.6.2.) Ми обираємо найактивніших уболівальників. Завдання: лайкнути та поділитися записом на власній сторінці у соціальних мережах. Переможців обираємо випадковим чином за допомогою random.org. один переможець серед тих хто лайкнув, других серет тих, хто поділився записом на своїй сторінці

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Місце резидента радіо NRJ та власну авторську програму Сasa Musica, що виходитиме в ефір щосереди о 22:00. Під створенням авторської програми маємо на увазі виділення ефірного часу та продакшн програми. Учасник не отримуватиме гонорар. Співпраця триватиме до кінця поточного року.

6.2. Запрошення на фестиваль OSTROV або інший культурно-розважальний захід, що проводиться в  м. Києві в період з 13 червня по 31 серпня  2016 року.

Детальну інформацію про запрошення буде повідомлено Організатором при виборі переможців в порядку, встановленому в п. 4.7. даних  Правил, та що здобувають право на отримання подарунку, визначеного в п. 6.2. даних Правил (в новій                редакції  станом на 26 травня 2016 року).

7. Порядок і терміни отримання Подарунків Акції переможцями.

7.1. Подарунок вручається Радіостанцією NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив»за адресою м Київ, вул.Кирилівська (Фрунзе) 104-а з 10:00 до 18:00 у будні або через службу кур’єрської доставки, за попередньою домовленістю з переможцем.

8. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

8.3. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду. Зазначені вище скани документів повинні бути достовірними, чіткими та розбірливими.  Особи, які відмовилися від присвоєння реєстраційного номеру облікової картки з релігійних  чи інших переконань, мають подати лише паспорт.

8.4. Подарунок вважається врученим з моменту передачі його особисто Переможцю.

8.5.  Всі Подарунки в рамках даної Акції можуть бути отримані його Учасниками лише на умовах цих Правил.

8.6. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання подарунку в наступних випадках:

а) якщо Організатор не зможе зв’язатися з Учасником можливими засобами з незалежних від Організатора причин;

б) якщо Учасник на час початку проведення Акції не був повнолітнім громадянином України;
в) якщо Учасник, який здобув право на отримання Подарунка, з причин, незалежних від Організатора, не має можливості одержати подарунок.

8.7. У випадку втрати права на отримання подарунку Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора, або третіх осіб, залучених Організатором до проведення Акції.

8.8. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8.9. Відповідальність Організатора обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених даними Правилами.

8.10. Організатор Акції не несе ніякої відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Акції після їх одержання (наприклад, за неможливість Учасників з будь-яких причин скористатись наданими Подарунками, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків, в тому числі за дії переможців та осіб, що їх супроводжують під час користування Подарунками). Всі деталі Подарунків (а також самі Подарунки) можуть змінюватися Організатором на свій розсуд і без узгодження з переможцями.

8.11. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з вручення Подарунків несе Організатор Акції.

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 8.3. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Casa Musica» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95. Вартість дзвінків відповідно до тарифів оператора зв’язку.