HIT MUSIC ONLY!

01 апреля `16, в 18:19

Офіційні правила "NRJ агент"

ПРАВИЛА АКЦІЇ «NRJ агент»

1.Організатори Акції «NRJ агент»

1.1. Організаторами Акції «NRJ агент» (далі Акція) є радіостанція NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а)

1.2. Мета Акції – збільшення слухацької аудиторії радіостанції NRJ, підтримка позитивного іміджу радіостанції.

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 11.04.2016 р. по 03.06.2016 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення, що будня.

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Бажаючі взяти участь у Акції, реєструють себе та свого приятеля на офіційному сайті станції http://www.nrj.in.ua/ 

4.2. Щодня у довільний час ведучий дзвонить до одного учасника із зареєстрованої пари та називає слово-пароль, воно унікальне та змінюється щодня.

4.3. Одразу після розмови із першим учасником, ведучий дзвонить до другого представника пари. Він має повторити слово-пароль, яке щойно пролунало в ефірі.

4.4. До зв’язку із другим слухачем ведучий може змінити слово-пароль.

4.5. Якщо другий учасник правильно назве слово-пароль – він отримають Подарунок (П.6.1.)

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Подарунок Акції – 100 євро у національній валюті України (гривня). Участник отримує подарунок у гривневому еквіваленті. Курс гривні прораховується згідно з офіційним курсом НБУ на момент виграшу. Грошовий подарунок перераховується на банківську карту учасника, номер якої він називає ведучому після ефіру. Особи, які відмовляються надати номер картки, вважаються такими, що втратили право на отримання подарунку.

7. Порядок і терміни отримання Подарунків Акції переможцями.

7.1. Подарунок перераховується на банківську картку переможця.

7.2. Податковим агентом зі плати ПДФЛ та інших податків відповідно до вимог діючого податкового законодавства є радіостанція NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив»). Для оплати податків преможець надає копію ідентифікаційного коду.

8. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

8.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент.

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 8.3. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «NRJ Агент» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі ТКО або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.