HIT MUSIC ONLY!

27 февраля `16, в 00:04

ПРАВИЛА АКЦІЇ «ЖАЖДА СКОРОСТИ»

1.Організатори Акції «Жажда Скорости»

1.1. Організаторами Акції «Жажда Скорости» (далі Акція) є радіостанція Europa Plus (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та ТОВ «РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО «АІТІ» ( 01033, м. Київ, вул. Гайдара, 58/10).

1.2. Партнером проекту та організатором поїздки до Амстердама виступає  ТОВ „АГЕНЦІЯ СЕЙМ” Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 112б, кв. 25.

1.3. Мета Акції – збільшення слухацької аудиторії радіостанції EUROPA PLUS, підтримка позитивного іміджу радіостанції, популяризації ТМ партнера проекту.

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: по буднях з 09.03.2016 р. по 01.04.2016 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції «Europa Plus» по всій мережі мовлення, щобудня, о 15:30

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Бажаючі взяти участь у Акції, реєструються на офіційному сайті станції http://www.europaplus.ua/  

4.2. Учасник обов’язково вказує правдиву інформацію у полях, відмічених зірочкою (*). Організатори мають право не надавати Подарунок учаснику, який вказав завідомо неправдиву інформацію у реєстраційному полі.

4.3. Завдання Учасників: варто проявити свої музичні знання. Для цього їм буде запропоновано три частини із популярних пісень радіо “Europa Plus”. Запропоновані пісні звучать швидше за оригінал. Цього ефекту досягаємо за допомогою комп’ютерної програми. Хто із учасників першим назве двох виконавців та почуті пісні – стає переможцем дня.

4.4. Переможець дня переходить у гру наступного ранку. Щодня швидкість пісень-завдань пришвидшується. Завдання: отримувати перемогу щодня. Переможці визначаються 1 раз на тиждень: у п’ятницю.

4.5. Учасник, який отримає перемогу у п’ятницю, стає переможцем та отримує Подарунок від Партнера проекту (П.6.1).

4.6. Наприкінці Акції «Жажда скорости» 01.04.2016  випадковим чином за допомогою лототрону визначаємо переможця серед усіх учасників, що грали в ефірі.Він отримує головний Подарунок від Партнера проекту (П.6.2)

4.7. Разом із Акцією в ефірі у офіційних пабліках станції в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/europaplusua/) та ВКонтакті (https://vk.com/europa_plus) розігруємо по одному Подарунку (П.6.1.) Користувачам соціальних мереж потрібно уподобати публікацію Акції та поділитися нею на власній сторінці. У фіналі один із учасників переможе. Переможця обираємо за допомогою порталуwww.random.org , серед усіх учасників, що взяли участь у акції онлайн

 

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Europa Plus» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають. 

6. Подарунки Акції.

6.1. Подарунок тижня та у соціальних мережах – електробритва Philips 9000.

6.2. Головний Подарунок – сертифікат на подорож до Амстердаму на концерт Coldplay “A Head Full of Dreams Tour”.

7. Порядок і терміни отримання Подарунків Акції переможцями.

7.1. Подарунок вручається Радіостанцією Europa Plus (ПрАТ «Студія «Європозитив»за адресою м Київ, вул.Кирилівська (Фрунзе) 104-а з 10:00 до 18:00 у будні або через службу кур’єрської доставки, за попередньою домовленістю з переможцем.

7.2. Податковим агентом зі плати ПДФЛ та інших податків відповідно до вимог діючого податкового законодавства є радіостанція Europa Plus (ПрАТ «Студія «Європозитив»).

8. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

8.3. Для отримання Подарунку Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

8.4. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Europa Plus», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 8.3. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Жажда Скорости» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.europaplus.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.