HIT MUSIC ONLY!

01 февраля `16, в 11:27

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Fall in Love»

1.ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ «Fall in Love»

1.1. Організаторами Акції «Fall in Love» (далі Акція) є радіостанція Europa Plus (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та Ювелірна компанія КSD AURUM (ФОП Джинджириста Н.В., 04655, Україна, г. Київ, пр. Московський, 23-г, оф.704  Тел.: (067) 325-27-67).

 

2. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

 

3. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ

3.1. Період проведення Акції: по буднях з 08.02.2016 р. по 12.02.2016р. включно.

3.2. Період проведення Акції: по буднях з 29.02.2016 р. по 08.03.2016р. включно.

 

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

4.1. Акція передбачає проведення з понеділка по п’ятницю Конкурсу в ефірі радіостанції «Europa Plus» о 18:30.

4.2. Конкурс полягає в тому, що слухачі радіостанції «Europa Plus» (далі – Учасники) слухають музичне завдання від ведучого та відповідають на запитання. Для цього необхідно додзвонитися в ефір радіостанції за телефоном (044) 205 48 45.

4.3. Якщо Учасник дає правильну відповідь, він стає Переможцем Конкурсу та отримує подарунок, що зазначений в пункті 6.1 даних Правил. Якщо відповідь не є вірною – Учасник, що додзвонився не отримує подарунок, а  ведучий наново приймає дзвінок і  відповідь у наступного Учасник.

4.4. Впродовж проведення акції один учасник має право на отримання лише одного подарунку від організатора Ювелірної компанії КSD AURUM.

 

5. ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Europa Plus» під час проведення Конкурсу (в інтерактивній грі). Рішення про усіх Переможців Акції приймають Організатори, рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

6. ПОДАРУНКИ АКЦІЇ

6.1. Подарунок – діамант від «Ювелірної компанії КSD AURUM».

 

7. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

7.1. Організатор «Ювелірна компанія КSD AURUM», самостійно зв’язується з кожним переможцем акції, та визначає місце та час видачі подарунку. Телефон для довідок та питань: (067) 325-27-67.

7.2. Переможець має право отримати подарунок протягом двох місяців з моменту оголошення його переможцем.

 

8. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ

8.1. Організатор «Ювелірна компанія КSD AURUM» зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Подарунки Акції можна отримати згідно пункту 7.1.

8.3. Право на отримання подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 60 днів від дня оголошення його переможцем.

8.4. Для отримання подарунку учасник зобов’язується надати копію паспорту та ідентифікаційного коду Організатору акції «Ювелірна компанія КSD AURUM».

8.5. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Europa Plus», а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 8.4. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у грі «Fall in Love» і отриманню подарунків, виграних у цій грі, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.europaplus.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.