HIT MUSIC ONLY!

25 января `16, в 18:10

ПРАВИЛА АКЦІЇ «Дари любовь»

1.ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЇ «Дари любовь»

 

1.1. Організаторами Акції «Дари любовь» (далі Акція) є радіостанція Europa Plus (ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та ТМ «Oreanda» (ТОВ «УКРАЇНСЬКА ДИСТРИБУЦІЙНА КОМПАНІЯ», 01135, Україна, м. Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 12. Тел.: (044) 377-54-94).

 

2. УЧАСТЬ В АКЦІЇ

 

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

 

3. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ

 

3.1. Період проведення Акції: з вівторка по п‘ятницю  з 26.01.2016 р. по 12.02.2016 р. включно.

 

4. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

 

4.1. Акція передбачає проведення з понеділка по п’ятницю Конкурсу в ефірі радіостанції «Europa Plus» о 18:50.

4.2. Конкурс полягає в тому, слухачі радіо радіостанції «Europa Plus» (далі – Учасники) відповідають на запитання ведучого про романтичні традиції святкування Дня Святого Валентина з усього світу. Для цього необхідно додзвонитися в ефір радіостанції за телефоном (044) 205 48 45.

4.3. Якщо Учасник дає правильну відповідь, він стає Переможцем Конкурсу та отримує подарунок, що зазначений в пункті 6.1 даних Правил.

4.4. 12 лютого підводимо фінал акції – за допомогою комп’ютерної програми обираємо ім’я переможця. У фіналі беруть участь усі учасники акції. Фіналіст отримує головний подарунок (П.6.2.)

5. ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ АКЦІЇ

 

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «Europa Plus» під час проведення Конкурсу (в інтерактивній грі). Рішення про усіх Переможців Акції приймають Організатори, рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

6. ПОДАРУНКИ АКЦІЇ

 

6.1. Заохочувальний подарунок – романтичний настрій від ТМ Ореанда.

6.2. Романтичний уікенд на двох у 5-зірковому готелі у місті Київ (проживання у готелі протягом однієї ночі).

 

7. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

 

7.1. Подарунок можна отримати за адресою м Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе) 104-а з 10:00 до 18:00 у будні або через службу кур’єрської доставки, за попередньою домовленістю з переможцем

 

8. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ УЧАСНИКАМИ АКЦІЇ

 

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Подарунки Акції можна отримати за адресою: ПрАТ «Студія «Європозитив» радіостанція «Europa Plus»: м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а.

8.3. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем виключно протягом 60 днів від дня проведення акції.

8.4. Для отримання Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

8.5. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

 

9. ІНШІ УМОВИ

 

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «Europa Plus», а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 8.4. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у грі «Дари любовь» і отриманню призів, виграних у цій грі, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в іграх / конкурсах / вікторинах в ефірі Europa Plus або на сайті http://www.europaplus.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.europaplus.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.