HIT MUSIC ONLY!

15 ноября `13, в 11:47

Умови Конкурсу «Супер Икра»

На радіостанції Europa Plus в період з 16.11.2013 по 29.12.2013 проходитиме Конкурс «Супер Икра» (далі – Конкурс).

Організатором конкурсу є ПраТ «Студія Європозитив», м.Киів, вулиця Фрунзе, 104-А (далі Організатор), а також ТОВ «Транслем», (83114, Донецька область, м.Донецк, вул.Університетська, буд.108-А).

Контроль над проведенням акції та дотриманням цих Умов здійснює Організатор.

1. Завдання та умови Конкурсу:

Конкурс полягає у тому, що в період його проведення слухачам радіостанції «Europa Plus» (далі Учасникам) пропонується надіслати підтвердження покупки продукції від ТМ Камчадал - це повинен бути номер чеку. Підтвердження покупки необхідно надсилати на смс-портал 7610* із першим словом «Камчадал».

Починаючи з 02 грудня, щодня, серед тих, хто надіслав документи, які підтверджують покупку продукції від ТМ Камчадал, проводиться розіграш. Переможця дня  визначають за допомогою випадкового жеребкування. Подарунком є одна банка червоної ікри ТМ Камчадал вагою 120 гр..

27 грудня, серед усіх зареєстрованих учасників, буде розіграний один золотий злиток. Переможця визначають за допомогою випадкового жеребкування.

*Зареєструвавшись для участі у розіграші, Учасник підтверджує що ознайомився та повністю згоден з усіма умовами Конкурсу.

2. Учасники Конкурсу:

Учасником Конкурсу може стати будь-яка особа, яка зробила покупку продукції ТМ Камчадал, надіслала смс з першим словом «Камчадал» та підтвердженням покупки (номер чеку), яка досягла 18-річного віку і є  громадянином України.

Своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також розміщення в мережі Інтернет. 

3. Подарунки Конкурсу:

Подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий. Щоденні подарунки Конкурсу будуть відправлятися поштою на адресу переможця.*

Злиток золота буде видаватися за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 34.**

Учасники Акції не можуть передавати право на отримання Подарунку іншим особам.

Вигляд подарунку може відрізнятись від зображення на візуальних проявах акції: макетах, банерах, тощо.

*Організатор не несе відповідальності за втрату або пошкодження подарунку, якщо це трапилося с вини поштового сервісу. Учасник, за бажанням, може отримати подарунок за адресою: м. Київ, вул.. Васильківська, 34.

**За рішенням Організатора дата, місце та формат нагородження переможця золотим злитком може бути змінено.

4. Переможці Конкурсу:

Імена переможців оголошуються ведучим в ефірі радіостанції «Europa Plus» під час виходу Конкурсу в ефір.  Рішення про переможців Конкурсу є остаточним і оскарженню не підлягає.

5. Інші умови Конкурсу:

Організатори не несуть відповідальності у випадку, коли через технічні проблеми зв'язок з Учасником переривається під час прямого ефіру.

6. Організатор має право відмовити у наданні Подарунку Учаснику, який надав неправдиві відомості про себе, не надав необхідних даних про себе та/або документів, а також не надав оригінал чеку.

7. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Подарунків.


8. Організатор зберігає за собою право на зміну цих правил протягом всього строку проведення Акції.

9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном  Організатора 377-55-95.