HIT MUSIC ONLY!

27 ноября `20, в 11:18
Лєна Темнікова представила трек-маніфест "2020

Лєна Темнікова представила трек-маніфест "2020

Повстання проти похмурого 2020 або антидепресивний екстремізм: новий трек Лєни Темнікової - маніфест любові наперекір епідеміям, війнам і законам.

Свіжий бенгер співачки з промовистою назвою "2020" - порив до свободи від усіх складнощів сучасного світу. Максималістичний текст наповнений посиланнями до всього того, що відбувається в 2020 році і звучить як меморандум, урочистості і ударної хвилі якому надає хор у приспівах із 15-ти голосів.

  • Настільки емоційного занурення в пісню на моїй практиці не було ніколи. Ми в неї вклали все серце, буквально перехворіли, прожили кожною клітинкою. У ній всі переживання за '20 рік. Над продакшеном працювали з моїм другом Alex Hook, і, коли закінчили, прямо, як камінь з душі впав у обох. Все, що носили у собі - сказали в цьому треці, і стало легше. - поділилась Лєна Темнікова. - Над "2020" працювала велика команда людей, в ній енергія всіх нас.

“Любовь моя, быстрее скорой, всегда придет тебе на помощь. Любовь не требует взамен и не подвластна никаким законам” - головний слоган-посил треку, який декларує світлі почуття, всупереч всім обставинам.

Мастеринг треку здійснювався на американській студії Sterling Sound і належить Крісу Герінгер - одному з найвідоміших світових фахівців, творцеві мастерів безлічі світових хітів. Серед артистів, з яким співпрацює Герінгер: Selena Gomez, Dua Lipa, Black Pink, BTS, Lana Del Ray та багато ін.

Трек-маніфест "2020" Лєни Темнікової з романтичним відтінком і потужним революційним вайбом "за любов" качай на всіх музичних платформах вже зараз.