HIT MUSIC ONLY!

27 ноября `20, в 11:11
Прем'єра: NK | Настя Каменських презентувала чуттєву композицію «Vibe»

Прем'єра: NK | Настя Каменських презентувала чуттєву композицію «Vibe»

Сьогодні, 27 листопада, українська поп-діва NK, яка своєю творчістю завоювала серце світового слухача, презентувала ліричну композицію «Vibe».

Нова пісня знайомить слухача з глибокими і сильними почуттями артистки NK. Її вібрації втілилися в музичну композицію, яка з перших нот охоплює все тіло й кидає у вир яскравих та пристрасних емоцій. Такий особливий «Vibe» народжується в момент злиття двох душ, оповитих надзвичайною енергією взаємної прихильності. Ці емоції відкривають нові грані співачки й показують її душу. Музику та слова Настя писала разом із своїм чоловіком Олексієм. Їх симбіоз створив той творчий порив, під час якого була створена пісня «Vibe».

«Людина володіє неймовірним даромвібраціями, які ми маємо. І кожен з нас може дарувати одне одному енергетичні посили, немов меседжі. Пісня називається «Vibe», тому що вона передає всі ті емоції, які я відчуваю. У ній є всі глибинні відчуття, жіночі переживання. Це історія неймовірного кохання. У кожній миті, в кожній ноті присутні сильні вібрації пристрасті. Хочу, щоб слухач поринуву них і відчув цю силу на повну», - додала NK.

Відеоробота на пісню «Vibe» доступна до перегляду на офіційному каналі артистки. Відео передає всю суть і настрій пісні, даючи можливість шанувальникам відчути енергію пристрасті, якою NK ділиться зі своїми прихильниками. Трек також доступний до прослуховування на всіх діджітальних майданчиках.