HIT MUSIC ONLY!

17 сентября `20, в 18:25
Інсайдери розповіли, що врятувало стосунки Джастіна Тімберлейка й Джессіки Біл

Інсайдери розповіли, що врятувало стосунки Джастіна Тімберлейка й Джессіки Біл

В липні шанувальники пари зраділи звістці про те, що у зіркового подружжя виконавця Джастіна Тімберлейка та кіноакторки Джессіки Біл народилася друга дитина.

Варто нагадати, що закохані одружилися 18 серпня 2012 році. Зокрема, протягом поточного року пара приховувала другу вагітність жінки, а вже 18 липня 2020 році жінка подарувала виконавцю другого синочка. Втім, як пише інформаційне агентство “Life&Style”, шанувальники й досі пам’ятають період коли торік Джастіна неодноразово бачили з іншою дівчиною, коли вони ходили за руку, а стосунки з Джессікою були на межі розлучення.

через GIFER

Згідно з інсайдерською інформацією, саме народження другої дитини зміцнило шлюб подружжя й допомогло їм нарешті позбутися кризового стану та знайти спільну мову. Джастін, зі свого боку, навчився нарешті грамотно розподіляти свій час. Попри те, що він постійно працює, чоловік також встигає виконувати свої батьківські обов’язки й бути поруч з дружиною. Зокрема, подружжя цінує свою конфіденційність й намагається не розголошувати подробиць особистого життя.

Інсайдер запевняє, що сьогодні вони почуваються неймовірно щасливими поруч одне з одним. 

wona.com.ua