HIT MUSIC ONLY!

03 сентября `20, в 17:45
MONATIK випустив видовищний мюзикл "Ритм" з українськими зірками

MONATIK випустив видовищний мюзикл "Ритм" з українськими зірками

У відео взяли участь The Hardkiss, "Время и Стекло", alyona alyona та багато інших.

Український мультиартист, продюсер і композитор MONATIK представив мюзикл нового часу "РИТМ".

Режисером відеороботи виступила Таню Муіньо, хореографом-постановником дії неймовірного масштабу став Денис Стульніков, зобразив на камеру танці рівня Бродвейских постановок - Микита Кузьменко. 

Композитор мюзиклу MONATIK на своїй студії "Звучить Production" разом з Антоном Чілібі і Сергієм Єременком створив все музичне оформлення стрічки. 

The Hardkiss

"Мюзикл - це давня мрія, адже там є все, що я так люблю, музика, танці, ритм, гумор, стиль, яскраві локації і безмежно талановиті артисти. Мені б дуже хотілося, щоб люди, які подивляться цей мюзикл, відволіклися від щоденних проблем і сірих думок в голові, згадали про те, що є місце для радості, свята і танцю. З огляду на той факт, що ми дуже хочемо, щоб одного разу наш глядач відвідав "РИТМ" особисто, ми створили простір, завдяки якому глядач зможе розглянути кожен образ і кожну деталь" - прокоментував прем'єру MONATIK.

TAYANNA

Всі події сюжету відбуваються в чудовому місці, ім'я якому "РИТМ". Стилістика дії просякнута культовою епохою "нульових" років. MONATIK, який не тільки зіграв одну з ролей, вперше став сценаристом. 

Діалоги, які обволікають насичений динамікою сюжет, підводять до номерів артистів і проводять глядача немов червоною ниткою всім мюзиклом. 

Дизайнеркою костюмів виступила Ольга Жижко. Декораторкою приголомшливої локації, яку хочеться розглядати до деталей, Олена Гаджилова. Стилісткою зачісок стала Юлія Стець. 

Время и Стекло

Вера Брєжнєва

DANTES

alyona alyona та Monatik 

Допрем'єрний показ мюзиклу відбувся в київському кінотеатрі "Оскар" за декілька днів до прем'єри на офіційному YouTube каналі MONATIK. Гостями вечора стали головні герої стрічки - MONATIK, Віра Брежнєва, Alyona Alyona, The HARDKISS, Володимир Дантес, KADNAY, TAYANNA, Lida Lee, Michelle Andrade, Іван Фролов, Вікторія Батуі, Гарік Корогодський і багато інших. 

Дивись мюзикл просто зараз!