HIT MUSIC ONLY!

21 августа `20, в 09:44
Життя триває! Bouquet Kyiv Stage 2020 відкрито!

Життя триває! Bouquet Kyiv Stage 2020 відкрито!

20 серпня в Софіі Київській відкрився  третій мультидисциплінарний некомерційний фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.

Bouquet Kyiv Stage проходитиме вже втретє з 20 по 25 серпня у дворі «Софії Київської». Це буде шість днів музики, visual art, театру, літературних читань і дискусій, інтерактивних дитячих програм і цикл бесід під ясенем із людьми, що творять зміни.

Загалом заплановано близько 40 подій.

 В умовах сучасних реалій більшість заходів транслюватиметься онлайн. Це дасть змогу приєднатися до події не лише киянам і гостям столиці, а й всім зацікавленим поціновувачам по всьому світу.

Музику кожен знайде на свій смак: від симфонічної та камерної класики з джазом до  експериментальної та електронної.

Цього року темою фестивалю обрали «Місто майстрів», щоби мовою мистецтва розповісти про тих, хто змінював чи змінює світ, а відтак і життя кожного з нас. Розповісти як про легендарних особистостей, так і про тих, хто лише починає свій творчий шлях, але починає його яскраво й неординарно.

Офіційний сайт фестивалю: https://bouquetstage.com/

Повну програму фестивалю, що триватиме з 20 по 25 серпня можна знайти тут:  https://drive.google.com/file/d/1obtJ9VkUf0Ra6rfbDvMcLj_5TtuVybXa/view