HIT MUSIC ONLY!

18 августа `20, в 14:04
Відео дня: Володимир Дантес випустив кліп «Одноклассница»

Відео дня: Володимир Дантес випустив кліп «Одноклассница»

Співак і ведучий Володимир Дантес випустив ностальгійний кліп «Однокласниця», присвячений першому коханню. Третій сингл співака — це лірична подорож в безтурботні 2000-ні, шкільні дискотеки і час, коли ми вперше закохувалися, несміливо викурювали цигарки, пробували алкоголь, слухали касети, знаходили порно, заховане батьками в антресолях, і намагалися бути як дорослі.

 «Однокласниця» — це зворушлива розповідь про двох закоханих підлітків, в яких глядач може побачити себе і відчути легкий світлий смуток за тим, чого вже ніколи не буде вперше. 

«Я їхав в машині і подумав про те, що в нашому житті мало чого буде в перший раз. Чогось такого, чому б я сильно здивувався. Перший поцілунок, від якого у тебе підкошуються ноги, перший «Чупа-чупс», жуйка «Turbo», перевідні татуювання. У наш час не здивуєшся газованому напою. А тоді «Yupi», кола, кіндер сюрпризи, колекція бегемотиків, політ в літаку, поїздка в інше місто, вихід на сцену  все було неймовірно і в перший раз. Оскільки майже все це траплялося в школі, мені захотілося написати пісню, в якій буде відчуватися ностальгія за тим, чого вже ніколи не буде вперше. Так до мене прийшла ідея пісні, завдяки якій можна було б зануритися в спогади і ніби побувати на шкільній дискотеці. Так ми створили «Однокласницю» з Яною Шемаєвою (Jerry Heil)» — прокоментував Dantes свій новий трек.

Давай слухати та дивитися!