HIT MUSIC ONLY!

17 августа `20, в 12:18
Ріанна випустить кулінарну книгу з рецептами Карибської кухні

Ріанна випустить кулінарну книгу з рецептами Карибської кухні

Рік тому співачку Ріанну визнали найбагатшою співачкою сучасності. Тоді статки барбадоської діви оцінили у 600 мільйонів доларів.

І, не зважаючи на це, Ріанна залишається хазяйновитою дівчиною. Ось вам підтвердження - вона зараз працює над власною кулінарною книгою. Туди увійдуть рецепти Карибської кухні, включаючи національні страви Барбадосу, звідки родом сама співачка.

Кажуть, що Ріанна також випустить власну лінійку кухонних товарів, адже вона успішна бізнесвумен та на книжці може не зупинитись. Але поки що ця інформація не підтверджена.

Торгова марка, яку зареєструвала співачка для випуску кулінарної книги і кухонного приладдя, також включає "наукову фантастику, пригоди, містику, історію, бойовики, драму, документальний контент, комедію, жахи, мелодраму, музику, дитячі розваги та трилери".

Знову ж таки, з`являються підозри, що виконавиця не обмежиться класичною книгою про  те, як готувати смаколики, а почне видавати книгу за книгою. Але це лиш здогадки. А поки точно чекаємо її першу книгу рецептів. 

iod.media  

через GIFER