HIT MUSIC ONLY!

13 августа `20, в 14:22
Артистка MONATIKа Lida Lee випустила провокаційний дебютний кліп

Артистка MONATIKа Lida Lee випустила провокаційний дебютний кліп

Сьогодні в ефірі NRJ відбулась прем’єра Lida Lee на трек "Достопримечательность".

Учасниця вокального шоу "Голос країни-10" Lida Lee стала першою артисткою MONATIK Corporation.

Таким чином відомий артист, який підкорив НСК "Олімпійський", композитор, креатор мюзиклу MONATIK заявив про вихід першого продюсерського проєкту. 

Авант-джаз співачка Lida Lee випустила дебютний кліп на композицію "Достопримечательность". Режисером відео виступила Таню Муіньо, відома своєю співпрацею з MONATIK, Katy Perry, ROSALIA, Скріптоніт і іншими артистами, оператором став Микита Кузьменко. 

Хореографом танцю у кліпі виступив Денис Стульніков, який надихнувся постановками 60-х років, серед яких мюзикл "Мила Чаріті" Боба Фосса. У цій хореографії багато нових ідей, які потім неодмінно захочеться повторити. 

Стилістика відео "Достопримечательность" просякнута естетикою колекцій Ів Сен-Лоран. Над створенням чорного боді-смокінга працювала Ольга Жижко. Знімання відбувалися в культовій історичній пам'ятці Європи - Одеському театрі опери та балету. 

Зауважимо, що в кліпі з'являється і сам MONATIK. У артистки раніше вже були колаборації з мультиартистом. Спільно вони виконали сингл "Добеги", який став чарт-топпером, який увійшов до третього сольного альбому MONATIK.