HIT MUSIC ONLY!

10 июля `20, в 13:06
Вагітна Alyosha з зухвалим чорним каре і червоною помадою зняла нове відео

Вагітна Alyosha з зухвалим чорним каре і червоною помадою зняла нове відео

Українська співачка Alyosha яка от-от втретє стане мамою, перед пологами встигла зробити подарунок і своїм шанувальникам.

Виконавиця випустила новий трек "НеВоНа", і зняла яскраве lyric video до нього. За словами співачки, ідея треку народилася в київських заторах, коли настрій навіяв мелодію і слова. І доповнила:

"Виходити влітку з релізом не планувалося: робота над треком зайняла близько року, а постійні експерименти з саундом не дозволяли озвучити точних термінів" - сказала співачка.

Трек "НеВоНа" доповнило lyric video, в якому артистка змінила чотири образи, поставши рудою, брюнеткою, білявкою і з незвичайним для себе малиновим кольором волосся. 

"Це, хоч і не моя історія, але навіяна вона моїми спостереженнями і написана на основі реальних подій з життя реальних людей. Історія про трохи дивні стосунки, де один партнер закохується у вигаданий образ, замість того, аби прийняти партнера таким, яким він є насправді. За традицією, через якийсь час, такі стосунки стають дуже "веселими" або припиняються зовсім. А люди втрачають дорогоцінний час даремно. Нехай вам пощастить знайти свою людину і прийняти її справжньою, вашою, рідною" - прокоментувала ALYOSHA.