HIT MUSIC ONLY!

07 июля `20, в 16:57
BTS побили рекорд Адель, який протримався 5 років

BTS побили рекорд Адель, який протримався 5 років

Південнокорейський бойбен BTS, який частенько оновлює музичні рекорди, знову увійшов в історію. Цього разу нове досягнення k-pop-колективу з 7 учасників приніс трек Black Swan, який вийшов 17 січня.

Відразу після виходу пісня Black Swan очолила список всіх музичних чартів у Кореї, вона також посіла почесне місце в списку Billboard Hot 100. Незабаром після свого виходу вона посіла перше місце в чартах iTunes Top Songs і станом на ранок 18 січня зайняла 1-е місце в музичних чартах щонайменше 93 країн.

А далі армія шанувальників BTS націлилася на світовий рекорд. Попередня пісня, яка зайняла перше місце в чарті iTunes Top Songs для більшості регіонів в історії, була пісня Адель Hello, яка очолила престижні музичні рейтинги в 102 країнах у жовтні 2015-го і утримувала це лідерство протягом 5 років.

Але 6 липня трек Black Swan групи BTS зайняв перше місце в головних музичних чартах в 103 регіонах. Тож Адель доведеться трохи посунутися, на п'єдестал пошани сходять семеро корейців з новим світовим рекордом.

iod.media