HIT MUSIC ONLY!

06 июля `20, в 11:45
Макс Барських став володарем унікальної нагороди TOPHIT MUSIC AWARDS

Макс Барських став володарем унікальної нагороди TOPHIT MUSIC AWARDS

Безпрецедентний випадок в музичній індустрії за всю історію існування авторитетної платформи TopHit, яка займається моніторингом музики на радіостанціях в понад 40 країнах світу.

Згідно зі статистикою лід сингл майбутнього альбому співака «1990» - «Лей, не жалей» - 16 тижнів поспіль утримував перше місце чарту TopHit Global Radio Chart, що є абсолютним рекордом серед музикантів і виконавців з усього світу і самої ротованою пісні на всіх мовах в період 2008 по 2020 роки.

Ігор Краєв, засновник платформи TopHit, найбільшого агрегатора нових радіохітів і паблішер музичних чартів:

"Макс Барських обійшов не тільки російських і українських артистів, але і визнаних зарубіжних зірок - Billie Eilish з треком Bad Guy, яка« тільки 14 тижнів очолювала радіочарт TopHit в 2019 році і Ed Sheeran з хітом Shape Of You - 11 тижнів на вершині в 2017 році. Ще трохи ексклюзивної статистики від TopHit. "Лей, не жалей!" поряд з треками «Туманы» і «Моя любовь» входить до трійки найпопулярніших хітів Макса. 50 треків Макса Барських з 2009 року прозвучали в радіоефірі 15,5 мільйона разів, зібравши аудиторію в півтора мільярда слухачів!»

Макс Барських: «Коли я створюю музику, не думаю про рекорди. Я роблю це, щоб поділитися зі своїм слухачем історіями, які близькі моєму серцю. І мені вдвічі приємніше, коли моя творчість підкорює нові висоти, адже це ще один доказ того, що ми з командою на вірному шляху. Спасибі TOPHIT за цю нагороду, вона - найцінніша з тих, які я коли-небудь отримував », - прокоментував співак.

Крім унікальної нагороди в рамках щорічної музичної премії TopHit Music Awards, що підводить підсумки 2019 року, Макс Барських став «Найпопулярнішим артистом на радіо», а його відеоробота на трек «Берега» перемогла в номінації «Відеокліп року».