HIT MUSIC ONLY!

09 июня `20, в 10:56
Бонд стане батьком? На зйомках фільму "Не час помирати" помітили дитину

Бонд стане батьком? На зйомках фільму "Не час помирати" помітили дитину

Обережно, спойлери!

У ЗМІ просочилися деталі сюжету останнього фільму про Джеймса Бонда "Не час помирати". За словами журналістів, у агента 007 буде дитина.

Так, великий портал для шанувальників бондіани MI6 HQ опублікував кілька подробиць про 25-ту частину, в якій за сюжетом Бонд знову зустрічається зі своєю коханою Мадлен Суонн (Леа Сейду). На сайті повідомляється, що в сцені №235 з'явиться новий персонаж - 5-річна дівчинка Матильда. За допомогою агента 00 Номі (Лаша Лінч) вона разом з Мадлен відправляється в якесь безпечне місце.

Про те, що у Бонда буде дитина, пише і газета Daily Mail з посиланням на власне джерело: "Так, це правда. Бонд стане батьком. Деніел [Крейг] хотів, щоб новий фільм про Бонда був найнесподіванішим і цікавим. Деніел дорослішає, а разом з ним і Бонд, тепер він дивиться на життя крізь призму батьківства ". На доказ видання опублікувало знімки бекстейджа, на яких є маленька дівчинка.

Очікується, що "Не час помирати" вийде 12 листопада у Великобританії і 25 листопада в США. В українському прокаті фільм з'явиться 19 листопада. Режисером фільму став Кері Фукунага, а головного лиходія зіграв Рамі Малек. 

buro247.ua