HIT MUSIC ONLY!

22 мая `20, в 15:40
По секрету: новий хіт Макса Барських б'є всі рекорди

По секрету: новий хіт Макса Барських б'є всі рекорди

Поки суперхіт Барських «Лей, не жалей» 16 тиждень поспіль утримує абсолютну першість у всіляких радіочартах Східної Європи, створюючи прецедент в світі сучасної поп-музики, четвертий сингл з майбутнього альбому «1990» «По секрету» впевнено завойовує своє місце під сонцем.

Аналітика говорить, у цього хіта Макса є всі шанси побити рекорди свого попередника. Так, з моменту прем'єри «По секрету» потрапив в Top-5 iTunes України, Білорусі, Молдови та Узбекистану і зайняв лідируючі позиції Apple Music України.
 
Протягом декількох днів після прем'єри сингл став # 1 в радіо чарті #VIPCHARTER на NRJ, а кліп розташувався на першому рядку відео чарту українського Apple Music.

Новий кліп Барських з рекордною для себе швидкістю потрапив в основні тренди YouTube України з місцями в першій десятці, а трек злетів на вершину трендів YouTube Music з позиціями 5 в двох країнах одночасно. Загальна кількість переглядів кліпу на особистому відео акаунті артиста склало більше 4 мільйонів чоловік.

Також небувалий інтерес серед шанувальників Макса викликала презентація live version синглу «По секрету» в рамках виступу музиканта на онлайн-версії фестивалю VK FEST, яке одночасно дивилося 40 тисяч чоловік.

>Уже зовсім скоро Барських оголосить дату виходу шостого повноформатного альбому «1990», але очевидно, що сумарна кількість хітів в ньому буде значно більше, ніж в попередніх альбомах музиканта.