HIT MUSIC ONLY!

15 мая `20, в 12:48
TEMNIKOVA PRO I: Лєна Темнікова представляє альбом в рок-звучанні

TEMNIKOVA PRO I: Лєна Темнікова представляє альбом в рок-звучанні

У розріз естрадним догмам і "глянцевому" звучанню - Лєна Темнікова представляє чесний альбом, записаний на студії з одного дубля. Лонгплей TEMNIKOVA PRO I вмістив в себе 16 треків, заспіваних і зіграних співачкою і її музикантами повністю наживо.

Відображенням у свіжому релізі в період глобальних трансформацій у світі стали внутрішні зміни Лєни Темніківої, а головний лейтмотив пластинки - прийняття себе.

- Епоха усвідомленого споживання, самопізнання і чесності у всьому вплинула не тільки на моє ставлення до себе, а й на сприйняття музики. Зараз мені не вистачає музики без ретуші, записаної з мінімальною кількістю електронних звуків і максимальним використанням живих інструментів. Тому, мій альбом такий - гранично чесний. Хочу додавати більше справжнього, більше життя.


Життя і непідробленість в авторському рецепті артистки під назвою TEMNIKOVA PRO I слухачі можуть відчути буквально на смак. Гостроти перерахованого додає рокове звучання, в яке загорнуті відомі і улюблені мільйонами, хіти співачки, що увійшли до альбому. Серед них: "Импульсы", "Жара", "Неон", "Вдох", "Не модные", "Движение", "Бабочки" і багато інших.


Придихання між словами, проникливий саунд, гітарні соло - прослуховування альбому в навушниках дарує справжнє відчуття присутності на реальному концерті Лєни Темнікової: під сценою, в першому ряду, коли від енергетики і близькості з артистом захоплює дух.


Зіграна за іншими правилами, платівка Лєни Темникової дихає прийняттям себе в кожному проспіваному рядку. TEMNIKOVA PRO I - альбом, живий до кінчиків почуттів і доступний для скачування прямо зараз на усіх музичних платформах.