HIT MUSIC ONLY!

15 мая `20, в 12:31
#ПоСекрету: Макс Барських скасовує карантин і запускає саундтрек майбутнього літа

#ПоСекрету: Макс Барських скасовує карантин і запускає саундтрек майбутнього літа

Ще не затих успіх попереднього синглу Макса Барських «Лей, не жалей», а музикант випускає черговий блокбастер з майбутнього альбому «1990».

 

Сьогодні в ефірі NRJ відбувалась ексклюзивна прем'єра нового синглу артиста «По секрету».

Лейтмотивом нового синглу Барських звучить визнання жіночої краси, як найвищою сили природи.
Макс Барських: «Піснею і кліпом мені хотілося створити портрет сучасної жінки, підкреслити його багатогранність, разнохарактерність: від юної спокусливою Лоліти в яскравій фурії».

Щоб екранізувати багатогранність і унікальність жіночого портрета, команда артиста відправилася в Лос-Анджелес. За місяць до старту зйомок Барських анонсувала міжнародний кастинг, в рамках якого понад 100 дівчат-моделей з різних країн боролися за своє місце в майбутній відеороботі.


Алан Бадоєв: «Ми шукали не просто модельну зовнішність, нам був цікавий характер жінки. Я спочатку задумав відео в стилі знаменитих кліпів Джорджа Майкла з топ моделями 90-х. Саме з цієї причини ми запросили Анну Богдан - нашу музу і близьку душу, а також дуже талановитого режисера до створенню відео образу».


Завдяки неповторнному авторському почерку і вмінню точно відчути красу швидкоплинного моменту, майбутня робота в об'єктиві Богдан придбала особливий шик і чуттєвість.

Анна Богдан: «Нас трьох з'єднує те, що ми надихаємось енергією один одного. Ми відчуваємо схожі моменти і дивимося на світ через лінзу якоїсь паралельної романтичної реальності. Крізь призму цього відео я хотіла передати образи абсолютно різної і божевільної за своєю природою жінки, якими суперечливими і передбачуваним, різними і в той же час схожими ми можемо бути. Захід, дівчата і якась свобода, пошук тієї самої єдиної, пошук того самого почуття ... І Макс немов гість, який зійшов з кадру 90-х. Це моя улюблена епоха в стилістиці кліпів ».

Практично вся робота над створенням нового відео від першого дня кастингу до постпродакшену фінального кадру проходила в режимі онлайн між Києвом і Лос-Анджелесом, а сам знімальний процес зайняв чотири доби. Технічною особливістю кліпу є той факт, що весь матеріал відзнятий на вінтажну кінокамеру 8 mm.
«По секрету» - четвертий трек з шостого альбомиу Барських «1990».