HIT MUSIC ONLY!

13 мая `20, в 13:35
Репер передав $200 тисяч дитячому благодійному фонду. Там відмовилися приймати гроші через репутацію виконавця

Репер передав $200 тисяч дитячому благодійному фонду. Там відмовилися приймати гроші через репутацію виконавця

Благодійний фонд No Kid Hungry, який допомагає боротися з дитячою бідністю, відмовився приймати пожертву в 200 тисяч доларів від репера 6ix9ine (Деніела Ернандеса), оскільки його діяльність не відповідає цінностям фонду. 

«Оскільки діяльність фонду пов’язана з дітьми, наша політика передбачає відмову у фінансуванні від донорів, чия діяльність не відповідає нашій місії та цінностям», — йдеться в повідомленні.

Сам 6ix9ine спершу написав в Instagram, що «ніколи не бачив нічого жорстокішого», однак згодом видалив пост.

Про 24-річного репера, відомого також як Текаші, знову заговорили з минулого тижня, коли його дочасно випустили із в’язниці в межах федеральної програми США через епідемію коронавірусу. Його новий трек GOOBA, оприлюднений після виходу із в'язниці, побив рекорд YouTube із найбільш популярного відео протягом 24 годин після публікації.

У 2019 році 6ix9ine визнав себе винним у серії озброєних пограбувань і перестрілок, уклавши угоду з обвинуваченням, аби уникнути довічного ув’язнення.

Ще раніше, в 2015-му, репер визнав свою провину в «сексуальному інциденті» з 13-річною дівчиною. За це йому присудили чотири роки умовного ув’язнення.

hromadske.ua