HIT MUSIC ONLY!

24 апреля `20, в 14:10
Милота: Том Хенкс підтримав хлопчика, якого висміювали за ім'я Корона

Милота: Том Хенкс підтримав хлопчика, якого висміювали за ім'я Корона

Відомий актор Том Хенкс підтримав австралійського хлопчика, який зазнав буллінгу через співзвучність його імені зі словом коронавірус і подарував йому друкарську машинку марки Corona.

«Я відчуваю, що я знаменитий», - заявив 8-річний Корона де Вріес (Corona De Vries) з Квінсленду, отримавши подарунок від свого героя.

Актор, який сам обожнює друкувати на друкарській машинці, недавно провів в Австралії більше двох тижнів в ізоляції з дружиною Ритою Вілсон після отримання позитивного результату тесту на COVID-19.

Коли 8-річний хлопчик почув про хворобу актора, він написав йому: «Ви в порядку?» Переписка стала початком їхньої дружби на відстані. У своєму листі де Вріес розповів Хенксу, що його однокласники називали його «коронавірусом» через співзвучність його імені та прізвища з назвою нової хвороби, що робить його «сумним і злим».

«Твій лист змусив мою дружину і мене відчувати себе так чудово!» - відповів хлопчикові Хенкс і додав: «Ти - єдина людина, яку я коли-небудь знав, яка носить ім'я Корона - це як кільце світла навколо сонця, як корона».

Також щоб ще більше підтримати хлопчика, який зазнав нападок, Хенкс подарував йому старовинну друкарську машинку, що носять його унікальне ім'я. «Я подумав, що ця друкарська машинка підійде тобі. Запитай у дорослих, як вона працює. І використвй її, щоб написати мені відповідь», - написав Хенкс.

«Він сказав, що я його друг, - заявив журналістам приголомшений школяр. - Я скоро напишу йому відповідь».