HIT MUSIC ONLY!

24 апреля `20, в 12:37
The Rolling Stones випустили новий кліп: він про спорожніле місто в часи ізоляції

The Rolling Stones випустили новий кліп: він про спорожніле місто в часи ізоляції

Гурт The Rolling Stones випустив кліп на пісню Living in a Ghost Town (Життя в місті-привиді). 

Відео опублікували на YouTube-каналі групи.

Журнал Rolling Stone пише, що музиканти опублікували кліп, щоб зробити приємність своїм шанувальникам, яким через карантинні обмеження у світі довелося чекати перенесений етап концертного туру гурту.

«Життя було таке прекрасне, потім ми всі опинилися під замком. Відчуй себе привидом в місті-привиді», — співає Мік Джаггер, поки в кліпі демонструються кадри спорожнілих Лондона, Лос-Анджелеса, Кейптауна, Токіо, Осло та інших міст.

Пісня Living in a Ghost Town стала першою оригінальною композицією The Rolling з 2012 року. 

В інтерв’ю Мік Джаггер розповів, що написав пісню з Кітом Річардсом ще до загального карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу. Річардс уточнив, що пісня була записана в студії в Лос-Анджелесі на початку 2019 року.

«Це було написано не зараз, і це досить дивно. Я писав про те, що перебуваю у місці, яке було сповнене життя, а тепер, так би мовити, позбавлене життя ... Я просто перебирав струни й приблизно за 10 хвилин написав її, дуже швидко», — розповів Джаггер

Але закінчували трек музиканти вже на самоізоляції. Вони зрозуміли, що пісня резонує з сьогоденням, тому вирішила не відкладати її вихід.

Джаггер каже, що змінив кілька рядків, щоб точніше відобразити час: «Місцями вірші виглядали занадто дивними і занадто темними. І я злегка підправив їх. Зовсім небагато. Велика частина тексту — це те, що я зробив з самого початку».

Передбачається, що «Living In a Ghost Town» увійде в новий альбом групи.

Останній студійний альбом The Rolling Stones з авторським матеріалом «A Bigger Bang» вийшов ще в 2005 році. У 2012-му був виданий збірник хітів «Grrr!», до якого увійшли два нові треки «Doom and Gloom» і «One More Shot». У 2016-му у гурту вийшов альбом каверів «Blue and Lonesome». 

hromadske.ua