HIT MUSIC ONLY!

09 апреля `20, в 15:06
“Тимчасовий релакс”:Ivan NAVI з праскою на карантині зняв відео

“Тимчасовий релакс”:Ivan NAVI з праскою на карантині зняв відео

Планета взяла тимчасовий релакс, супергероями стали усі, хто дотримується карантину, а беззаперечний хіт українських радіоефірів “Тимчасовий релакс” від Ivan NAVI нарешті отримав своє відео.
Ідея mood video проста – заглянути у вікна до музикантів і подивитись чим вони займаються. Як виявилось, абсолютними непристойностями музичного характеру.
Так, мабуть, думають їх сусіди, але справжні фани люблять кожного з них саме за це.
 
Ivan NAVI: “Майже 2 мільйони прослуховувань пісні “Тимчасовий релакс” лише на нашому офіційному Youtube каналі. Я співав її на найбільших фестивалях і сценах України, а відео на неї ми зняли вдома – се ля ві. В цьому швидкому світі ми всі хотіли тимчасового релаксу і отримали його зараз сповна. Слухайте хорошу музику і залишайтесь вдома. Пам’ятайте, що це все тимчасово!”
 

 
Режисером відео став Володимир Шурубура. Процес “від ідеї до реалізації” зайняв 24 години. Впродовж зйомок відео Ivan NAVI випрасував три футболки і двоє штанів. За музикантами підглядав радіоведучий Віталій Сиротяк. Так, прізвище продюсера Ivan NAVI – Великий, Андрій Великий. Сусіди жаліються, що барабанщик ще й досі грає на балконі. А от доля дрона поки залишається невідомою. Якщо побачите його у своєму вікні – обов’язково напишіть в інстаграм @ivan_naviofficial. Детально роздивитись дрон можна на відео.