HIT MUSIC ONLY!

25 февраля `20, в 12:58
Бейонсе і Агілера: Дивіться, як прощалися з Кобі Брайантом

Бейонсе і Агілера: Дивіться, як прощалися з Кобі Брайантом

24 лютого в Лос-Анджелесі пройшла церемонія прощання з п'ятикратним чемпіоном Національної баскетбольної асоціації США Кобі Брайантом, який 26 січня загинув разом зі своєю 13-річною дочкою Джіа в результаті аварії приватного вертольота. На заході "Святкування життя", яке відбулося на арені Staples Center, або, як її ще називають, "Будинок, який побудував Кобі", були присутні близько 30 тисяч осіб.

Дату проведення заходу вибрала вдова спортсмена Ванесса. Американський варіант 2.24.20 складається з трьох чисел 2. Це номер, під яким грала Джіанна Брайант. 24 - один з двох номерів, під яким грав сам Брайант. А 20 символізує кількість років, які баскетболіст провів у клубі "Лос-Анджелес Лейкерс" і був в стосунках з Ванессою.

Церемонія почалася з виступу Бейонсе, супроводжуваного відеонарізками з легендарними матчами Брайанта і його спільними фотографіями з Джіа. "Я тут, тому що я люблю Кобе, і це була одна з його улюблених пісень. Давайте разом заспіваємо так голосно, щоб він почув, як ми його любимо", - сказала співачка перед тим, як виконала хіт XO.

Ведучий церемонії, шоумен Джиммі Кіммелл, першим взяв слово. Зі сльозами на очах він розповів про дружбу зі спортсменом.

Потім виголосила промову Ванесса Брайант. Стоячи на трибуні, прикрашеній 35 тисячами червоних троянд, і не стримуючи ридань, вона згадала кращі моменти їхнього спільного життя з Кобі, а також про те, наскільки цілеспрямованою була їхня дочка Джіанна і як вона хотіла піти по стопах батька.

Також пам'ять Брайанта вшанували шестиразовий чемпіон НБА Майкл Джордан, який назвав покійного "великим другом і молодшим братом", і один з головних партнерів Кобі Шакіл О'Ніл.

Крістіна Агілера заспівала "Аве Марія" в пам'ять про спортсмена, а піаністка Аліша Кіз виконала "Місячну сонату" Бетховена, яку Кобі навчився грати, втіливши в життя свою мрію.

Брайанта і його дочка поховали 7 лютого в каліфорнійському меморіальному парку Pacific View в Корона-дель-Мар.

buro247.ua