HIT MUSIC ONLY!

31 января `20, в 14:03
Біллі Айліш використала звуки світлофору, щоб записати біт для пісні Bad Guy

Біллі Айліш використала звуки світлофору, щоб записати біт для пісні Bad Guy

У інтерв’ю виданню Rolling Stone співачка Біллі Айліш, яка нещодавно отримала 5 статуеток на 62-й церемонії «Греммі», та її брат Фіннеас О’Коннел розповіли, як з’явився семпл приспіву однієї з найвідоміших пісень Айліш –  Bad Guy. 

Біллі розповідає, що шукаючи біти до треку, вони з Фіннеасом, який є співавтором музики до пісень Біллі та її продюсером, довго не могли знайти той самий ритм приспіву, який гармонійно продовжував би ритм куплетів. Невдовзі, під час однієї з мандрівок до Сіднею, Біллі з мамою стояли на світлофорі і їй дуже сподобався звук, що сповіщає пішоходів про очікування перед переходом вулиці.

Біллі дістала телефон та зробила запис, який вона потім дала послухати Фіннеасу, а той, пришвидшивши звук сповіщувача, перетворив його на біт, який став основою приспіву. 

Фіннеас також розказує, що коли він був у Сіднеї з батьком, той запитав його: «Ти чув цей звук?», на що Фіннеас відповів: «Так, у приспіві Bad Guy».

Біллі Айліш стала популярною в США після виходу пісні Ocean Eyes у 2016 році. Пісня Bad Guy вийшла у березні 2019 року та невдовзі попала в топ американського чарту Billboard Hot 100. На 62й церемонії «Греммі» співачка отримала 2 статуетки за Bad Guy: «Найкраща пісня» та «Найкращий запис». 

hmarochos.kiev.ua