HIT MUSIC ONLY!

31 января `20, в 13:58
Джастін Бібер представив свій документальний серіал

Джастін Бібер представив свій документальний серіал

Перший епізод серії Джастіна Бібера на YouTube називається "Seasons". Документальний серіал від відомого артиста вийшов в понеділок, обіцяючи дати фанатам повний доступ до життя співака.

У 10-серійному документальному серіалі розповідається про створення першого альбому Бібера за останні чотири роки, а також про його процеси створення нової музики.
Seasons показує як створювався новий альбом і що послужило мотивацією для артиста. Все це розкрито через призму його найближчих друзів, співробітників і, звичайно, самого Бібера.

Серіал також обіцяє поділитися небаченими кадрами його весілля з дружиною Хейлі Бібер і його повсякденним життям разом з людьми з його оточення.

Кожен епізод триває близько 10 хвилин. У першому епізоді беруть участь Бібер, Хейлі, його менеджер Скутер Браун, Еллісон Кей, що працює в складі його керівництва, і Райан Гуд, креативний директор і співзасновник лінії одягу Бібера - "Drew House". Першим Джастін Бібер показав своє життя спільно з дружиною, концерти і будинок, де він виріс.

pink.ua