HIT MUSIC ONLY!

22 января `20, в 15:19
Новина дня: Памела Андерсон вийшла заміж

Новина дня: Памела Андерсон вийшла заміж

Голлівудська акторка Памела Андерсон таємно вийшла заміж.

Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, обранцем 52-річної знаменитості став 74-річний продюсер стрічки "Народження зірки" Джон Пітерс. 

Як зазначається у виданні зірка "Рятувальників Малібу" та кіномагнат зв'язали себе узами шлюбу на закритій церемонії в Малібу 20 січня. Молодята, які зустрічалися більше 30 років тому, возз'єдналися в останні місяці і тримали стосунки в секреті. 

За словами чоловіка він впродовж 35 років мріяв, щоб саме Памела стала його дружиною.

"В ній є набагато більше, ніж здається на перший погляд, інакше я б не покохав її так сильно. Всюди є красиві дівчата. Я міг би вибрати будь-яку, але протягом 35 років я хотів тільки Памелу. Вона робить мене диким, в хорошому сенсі. Вона надихає мене. Я захищаю її і ставлюся до неї так, як вона того заслуговує", - зізнався Пітерс. 

Цей шлюб став п'ятим для обох.

Першим чоловіком Андерсон бур рокер Томмі Лі, з яким перебувала у шлюбі три роки та народила двох синів. Другим чоловіком акторки був відомий рок-музикант Кід Рок, але і цей шлюб протримався недовго. через рік пара розлучилася. А потім двічі Памела виходила заміж за гравця в покер Ріка Саломона, проте їхні стосунки остаточно закінчилися 2015 року.

Особисте життя Пітерса ще більш активне ніж у його новоспеченої дружини. Так, він чотири рази був одружений, тривалий час перебував у стосунках з Барброю Стрейзанд та має п'ятьох дітей. 

glamur