HIT MUSIC ONLY!

20 января `20, в 11:17
Обійми та поцілунки: милота від Пітта та Еністон на церемонії SAG Awards

Обійми та поцілунки: милота від Пітта та Еністон на церемонії SAG Awards

Вчора в Лос-Анджелесі відбулася 26-а церемонія вручення премії Гільдії кіноакторів США (SAG Awards). 

Як і очікувалося після премії "Золотий глобус", фільм "Паразити" південнокорейського режисера Пон Чжун Хо, здобув перемогу в головній номінації "Кращий акторський склад в ігровому кіно". Нагороду SAG Awards за кращу чоловічу роль очікувано отримав Хоакін Фенікс ("Джокер"), в категорії "Краща чоловіча роль другого плану" перемогу здобув Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді").

І якщо нагорода Пітта була цілком передбачуваною, його возз'єднання з колишньою дружиною здивувало всіх гостей. Приймаючи нагороду, Бред жартома сказав, що йому, мабуть, варто додати це досягнення в свій профіль в Tinder. Тут же всі камери, повернулись до Дженніфер, щоб показати її реакцію. Чесно зізнаємося, на секунду ми були впевнені, що зараз 2000 рік та пара щойно з-під вінця. 

А вже через кілька хвилин актор щиро радів, спостерігаючи за тріумфом колишньої і мило посміхався з її жартів. Дженніфер отримала нагороду за роль в серіалі "Ранкове шоу". 

Вітаючи один одного, актори трималися за руки, і, здається, Бред зовсім не хотів відпускати Дженніфер. Чи почнеться історія кохання з чистого аркуша або це просто вияв щирої дружби, що скажете?

 

Що стосується інших щасливих володарів премії, (які, як ми знаємо, нерідко отримують Оскар), їх список також став цілком передбачуваним. Премію за кращу жіночу роль отримала Рене Зеллвегер ( "Джуді"). У категорії "Краща жіноча роль другого плану" нагороду завоювала Лора Дерн ( "Шлюбна історія"), чия робота також була відзначена "Золотим глобусом".

За акторські роботи на телеекрані премії удостоєні серіали "Корона" і "Дивовижна місіс Мейзел". За роль в комедійному серіалі члени акторської гільдії відзначили Тоні Шелуба ( "Дивовижна місіс Мейзел") і Фібі Уоллер-Брідж ( "Дрянь").

За ролі в драматичному серіалі, нагороду отримала Дженніфер Еністон ( "Ранкове шоу"), а також Пітер Дінклейдж ( "Гра Престолів"). А ось виконавця головної ролі у фільмі "Ірландець" Роберта Де Ніро цілком заслужено нагородили за внесок у професію. 

Що ж, саме час подивитися наряди!

bunddler.com