HIT MUSIC ONLY!

17 января `20, в 12:10
Квентін Тарантіно хоче зняти спіноф «Одного разу… в Голлівуді»

Квентін Тарантіно хоче зняти спіноф «Одного разу… в Голлівуді»

Квентін Тарантіно хоче зняти вестерн-серіал«Закон Баунті» («Bounty Law»), спіонф фільму «Одного разу… в Голлівуді», повідомляє видання NME.

Події фільму «Одного разу… в Голлівуді» зосереджені на історії зірок вестерн-серіалу 50-х років «Закон Баунті» — Ріка Далтона та його дублера Кліффа Бута. Повний епізод «Закону Баунті» так і не з’явився у фільмі, але Тарантіно написав сценарії для п’яти чорно-білих епізодів шоу — і тепер має намір втілити їх у життя. Усього в шоу має бути 8 епізодів. Під час роботи над створенням сценарію вестерн-серіалу Тарантіно передивився багато старих західних вестернів, щоб краще зануритися в атмосферу.

«Він (епізод серіалу) був представлений в «Одного разу… в Голлівуді», але я не вважаю його частиною цього фільму, хоча він і є. Це не про Ріка Далтон, що грає Джейка Кехілла. Йдеться про Джейка Кехілла», — сказав Тарантіно.

В інтерв’ю виданню Deadline Тарантіно виказав сумнів щодо участі в шоу Леонардо Ді Капріо, зауваживши, що «якщо він хоче це зробити, це було б чудово». 

inspired.com.ua