HIT MUSIC ONLY!

13 января `20, в 10:40
«Найкраще, що могло в мене вийти в житті»: Монатік зворушливо привітав сина

«Найкраще, що могло в мене вийти в житті»: Монатік зворушливо привітав сина

Діма Монатік усе більше відкриває завісу таємниці над своїм особистим життям, яке пильно береже від зайвої уваги. Можливо, мальовнича краса Мальдів, де артист наразі відпочиває з родиною, розчулила музиканта й він опублікував в інстаграмі як ніколи відверте привітання для молодшого сина. Маленькому Платону сьогодні виповнилося три роки, тож зірковий тато поділився архівною світлиною з малюком та не пошкодував теплих слів.

Діма розповів, що молодший син завжди вимогливо потребує уваги, чудово пародує різних персонажів та, як і тато, є шанувальником усіх Черепашок-ніндзя й «Нінтендо». «Сьогодні тобі три, наш меншенький Платон, і цим безмежним щастям я хочу ділитися з усім світом, — пише Дмитро та додає ще чимало зворушливих слів. — Ви з братом, уже можу впевнено сказати, — найкраще, що могло в мене вийти в житті, з мамою звичайно!» 

Дружина музиканта Ірина також привітала сина: «Ти змінив долі всієї нашої родини. Діти — це найбільше диво, найбезцінніший подарунок, який змінює назавжди ваше життя. Тепер кожен день має такий сенс, таке щастя, і всі ці ночі без сну, переживання, страхи… це така дрібниця в порівнянні із всесвітньою любов’ю та мотивацією, яку ви нам даруєте, — пише вона у фейсбуці. — Упевнені, ви точно будете кращими за нас та проживете ще більш насичене, щасливе життя на цій чудовій планеті».

jetsetter.ua