HIT MUSIC ONLY!

10 января `20, в 14:09
На честь 39-річчя Алана Бадоєва виходить книга про його творчість

На честь 39-річчя Алана Бадоєва виходить книга про його творчість

10 січня в видавництві «ІРІО» виходить книга, присвячена відомому українському режисерові Алану Бадоєву. Багатосторінкове інтерв'ю музичного журналіста Ігоря Панасова з іменинником і його найближчим оточенням приурочено до 39-річчя Алана.

Видання складається з семи розділів, кожен з яких висвітлює ключові етапи з життя Бадоєва і його близьких людей. У розділах «Кінорежисер», «Кліпмейкер», «Продюсер», «Телеведучий», «Телережисер» розкривається кожне з творчих амплуа, заявлених в назві. Завершує книгу розділ про масштабний проект, який зараз реалізує Алан Бадоєв - про зйомки 25 відеокліпів для артистів з Китаю. У книзі використані унікальні фото з особистого архіву режисера.

Шоу-бизнес, каким мы его знаем на сегодня, во многом создал Алан, – говорить у своєму інтерв'ю для книги генеральний продюсер Secret Service EA Михайло Ясинський.

Видання виходить за підтримки Secret Service Entertainment Agency - компанії вже більше 10-ти років представляє інтереси Бадоєва і його продюсерських проектів.