HIT MUSIC ONLY!

13 декабря `19, в 18:08
Токсичні відносини vs сила волі: Анастасія Кожевнікова представляє пісню-маніфест "Кокон"

Токсичні відносини vs сила волі: Анастасія Кожевнікова представляє пісню-маніфест "Кокон"

Анастасія Кожевнікова заспівала пісню-маніфест дівчатам, які перебували в токсичних відносинах.

Співачка і автор пісень Анастасія Кожевнікова презентувала вже четверту композицію "Кокон" в рамках своєї сольної кар'єри. Нова пісня Анастасії - це історія про сильну дівчину, яка знаходиться в токсичних відносинах, але готова поставити крапку.

"Мене дуже захоплюють дівчата, які не бояться вийти з "клітки" відносин. Саме їм я присвячую пісню "Кокон", адже це вкрай складно - розірвати ланцюги психологічної залежності. Для мене вони - справжні героїні ", - прокоментувала прем'єру пісні Анастасія Кожевнікова. - "Дуже складно тримати перешкоду, коли в минулому близька людина зраджує тобі, а потім намагається повернутися. Ще важливо розуміти, що ти не винна в токсичних відносинах!"


Анастасія Кожевнікова неодноразово піднімає теми про жіночу силу волі і рішучість в своїх піснях. У творчості співачки присутні справжні оди дівчинам, які не дозволяють ображати себе у відносинах і можуть дати відсіч. Нагадаємо, попередній сингл виконавиці "Так как ты" був також присвячений силі жіночого духу і моментально сподобався багатотисячної аудиторії виконавиці.

Пісня-маніфест "Кокон" Анастасії Кожевнікової доступна для завантаження на всіх музичних платформах.