HIT MUSIC ONLY!

11 декабря `19, в 11:59
"Сам удома" повертається: хто зіграє в перезапуску фільму

"Сам удома" повертається: хто зіграє в перезапуску фільму

Про те, що Disney+ запустить перезавантаження фільму стало відомо влітку 2019 року.

Творці легендарного фільму 90-х "Сам удома", який вважають головним фільмом періоду новорічно-різдвяних свят, назвали імена акторів, які зіграють головні ролі перезавантаженні стрічки від Disney+. 

Згідно з повідомленням, головні ролі зіграють Арчі Єйтс, Еллі Кемпер та Роб Делані. Джерела стверджують Єйтс не буде грати знакового Кевіна Маккаллістера, а нового персонажа, який схожий на героя із оригінальної франшизи. У фільмі 1990 року Кевін, якого зіграв Маколей Калкін, випадково залишається сам удома, поки його сім’я вирушає до Парижа на канікули. За цей час він повинен захистити свій будинок від пари грабіжників.

Як зазначається, спочатку вважали Еллі Кемпер та Роб Делані гратимуть батьків Єйтса, однак зараз джерела стверджують, що вони гратимуть когось іншого, можливо пару, яка не пов'язана із Єйтсом.

Слід зауважити, що оригінальний фільм "Сам удома" став надзвичайно популярним і зібрав 476,7 млн доларів у світовому прокаті. Через два роки на екранах з'явився продовження фільму - "Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку".