HIT MUSIC ONLY!

26 ноября `19, в 11:42
Weeknd представив пісню, присвячену Селені Гомес

Weeknd представив пісню, присвячену Селені Гомес

The Weeknd готується до виходу четвертого студійного альбому після тривалої перерви в кар'єрі. Очікується, що скоро вийдуть два нових треки артиста під назвою Blinding Lights і Heartless. Незважаючи на те, що співак приховує деталі свого нового альбому, все частіше і частіше з'являється нова інформація про нього.

Нещодавно стало відомо, що The Weeknd присвятить одну з пісень платівки своїй екс-дівчині Селені Гомес. А все тому, що співак зареєстрував авторське право на назву пісні в організації з прав виконавців ASCAP, що числиться як «Like Selena» ( «Як Селена»).
Як пам'ятають шанувальники зіркової пари, він і 27-річна поп-зірка почали зустрічатися в січні 2017 року, але до жовтня того ж року вони вирішили розлучитися після 10 місяців відносин.

Очікувалося, що одну з пісень The Weeknd присвятить Беллі Хадід, з якою він розлучився в серпні цього року. Після розриву пару неодноразово бачили разом, тому шанувальники все ще сподівалися на їх возз'єднання. Схоже, після виходу пісні «Like Selena», можливість відновлення відносин артиста з американською супермоделлю зводитися до нуля. 

 

marieclaire.ua