HIT MUSIC ONLY!

12 ноября `19, в 13:45
Макс Барських анонсувала вихід нового альбому: що відомо?

Макс Барських анонсувала вихід нового альбому: що відомо?

Зовсім скоро шанувальники артиста стануть свідками масштабного світового туру NEZEMNAYA WORLD TOUR 2020 року, в рамках якого буде представлено новий альбом Макса Барських «1990».

«1990 - це рік мого народження і цим альбомом я завершую свою музичну трилогію:« Туманы »,« Семь »,« 1990 ». Пісні з нового альбому все ще наповнені романтизмом тих років, але покладені на більш урбаністичне і сучасне звучання. Я створюю мікс оголено-щирих почуттів з настроями великого міста. Ця подорож все ще назад, але вже в майбутнє », - коментує майбутню прем'єру Барських.

Попередні два альбоми «Туманы» і «Семь» принесли Барських в загальній сумі 10 платинових дисків: «Тумани» зібрав 2 платини, альбом «7» був удостоєний трьох платинових дисків. Крім цього рекордних результатів досягли окремі сингли: «Берега» - 3 платини, «Неземная» - 2 платини, «Вспоминать» - один золотий диск.

Всіх шанувальників артиста чекає унікальний реліз альбому «1990». Про це Макс розповів на своїй сторінці в Instagram, оголосивши про запуск міжнародного музичного квесту. Так, прем'єра нових треків з шостого альбому буде проходити в різних містах світу під час концертів. Таким чином, кожен виступ Барських стане унікальним і неповторним. Після чого слухач відразу отримає доступ до новинки на будь-якому цифровому майданчику.

Дата релізу лід-синглу альбому буде оголошена найближчим часом.